Masz moc! - LifePlan Academy Marka Kamińskiego

 

Fundacja Marka Kamińskiego założona w 1996 roku. Zajmuje się tworzeniem i koordynacją programów edukacyjnych, organizowaniem zbiórek pieniędzy na protezy dla osób potrzebujących oraz obozów integracyjnych dla osób niepełnosprawnych. Autorski program LifePlan Academy (z Aplikacją Power4Start) to międzynarodowy program pedagogiczno-wychowawczy oferujący praktyczne i skuteczne narzędzia do osiągania indywidualnych celów, nastawione na wdrażanie kreatywnych i niestandardowych rozwiązań oraz budowania odporności psychicznej dzieci i młodzieży na całym świecie.

WYKŁAD NA 20. ODNiS:

21.09.2022 r. (godz. 13:30-14:30) Masz moc! - LifePlan Academy Marka Kamińskiego

"Wierzymy, że każdy człowiek ma w sobie moc, by realizować własne marzenia. By ten potencjał wyzwolić, stworzyliśmy LifePlan Academy – program, który uczy dzieci i młodzież obierania własnej ścieżki i realizowania swoich celów i ambicji" podróżnik Marek Kamiński

Program LifePlan Academy bazuje na 5 krokach Metody Biegun Marka Kamińskiego, osobistych doświadczeń zdobytych podczas ekstremalnych wypraw podróżnika. Program opiera się na ćwiczeniach z zakresu samorozwoju, kreatywności, outdooru, zabawy oraz aktywności fizycznej. LifePlan Academy pomaga korzystać z tego, co znajduje się w naszym otoczeniu, by osiągnąć zamierzony cel.

Przyjdź żeby poznać Marka Kamińskiego i zdobądź swoje Bieguny!!!

 

2 WARSZTATY NA 20. ODNiS:

21.09.2022 r. (godz. 15:00-16:00, prowadzone równolegle przez: Monikę Samul oraz Adama Piaseckiego) Warsztaty praktyczne LifePlan Academy (2 grupy)