Masz moc! - LifePlan Academy Marka Kamińskiego

Przedział wiekowy 13-bez ograniczeń
Forma prezentacja, wykład

"Wierzymy, że każdy człowiek ma w sobie moc, by realizować własne marzenia. By ten potencjał wyzwolić, stworzyliśmy LifePlan Academy – program, który uczy dzieci i młodzież obierania własnej ścieżki i realizowania swoich celów i ambicji" podróżnik Marek Kamiński

Program LifePlan Academy bazuje na 5 krokach Metody Biegun Marka Kamińskiego, osobistych doświadczeń zdobytych podczas ekstremalnych wypraw podróżnika. Program opiera się na ćwiczeniach z zakresu samorozwoju, kreatywności, outdooru, zabawy oraz aktywności fizycznej. LifePlan Academy pomaga korzystać z tego, co znajduje się w naszym otoczeniu, by osiągnąć zamierzony cel.

Przyjdź żeby poznać Marka Kamińskiego i zdobądź swoje Bieguny!!!

Lokalizacja Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, ul. Dybowskiego 11, sala Karmazynowa