Egzotyczne rośliny przyprawowe i lecznicze

Przedział wiekowy 13-18
Limit miejsc 100
Forma wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Zajęcia przeprowadzane w formie zdalnego przekazu wiedzy na platformie Teams, mające na celu przedstawienie egzotycznych roślin przyprawowych i leczniczych. Wiele roślin przyprawowych i leczniczych pochodzi z odległych rejonów świata. Często są to rośliny o zachwycających cechach morfologicznych, rosnące w różnych naturalnych zbiorowiskach roślinnych lub przeniesione do uprawy w celu pozyskiwania z nich surowca przyprawowego lub leczniczego, który jest zaledwie ich niewielką częścią. Poznanie tych egzotycznych roślin może być połączeniem wiedzy o bioróżnorodności światowej flory, ze smakiem i zapachem używanych przypraw czy ziół.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz