Ogród w zgodzie z naturą

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma konsultacje, pokaz, prezentacja, warsztaty
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego zasady projektowania i pielęgnacji ogrodu przydomowego w zgodzie z naturą. Materiał zrealizowano na Leśnej Polanie Edukacyjnej "Stacja Permakultura" w Sząbruku, przy siedzibie Fundacji "W krajobrazie". Film zawiera wiele wskazówek dotyczących uprawy roślin ozdobnych i użytkowych. Zostaną w nim zaprezentowane zagadnienia dotyczące permakultury, ochrony przyrody, ogrodnictwa i architektury krajobrazu. Dowiecie się Państwo m. in.: Dlaczego nie warto za często kosić trawy? Dlaczego warto mieć chwasty w ogrodzie? Dlaczego warto ściółkować i jak to robić? Dlaczego powinniśmy unikać sterylności w ogrodzie? Po prezentacji filmu będzie istniała możliwość zadawania pytań i umówienia się na dodatkowe konsultacje ogrodnicze.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz