Co się niezwykłego na Jeziorze Płociduga wydarzyło?

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc 200
Forma wycieczka
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Wycieczka, z elementami gry terenowej, przez wyschnięte jezioro Płociduga Duża vis-a-vis Kortowa (między ul. Kalinowskiego, Al. Warszawską, ul. Tuwima i rzeką Łyną), z opowieściami przyrodniczymi, etnograficznymi i historycznymi, z nawiązaniem do kultury słowa, kultury pisma i współcześnie powstającej kultury bezpośredniego transferu przeżyć (komunikacja cyfrowa). Jakie rośliny, grzyby i zwierzęta można spotkać w mieście w dolinie rzeki Łyny? Co żyje w Łynie? Jakie legendy z nimi się wiążą? Na wycieczkę zabierz smartfon z dostępem do internetu. Będzie okazja zobaczyć, posmakować, posłuchać i samemu doświadczyć. Po drodze będą quizy i zagadki - jeśli je znajdziesz. W trakcie wycieczki szukać będziesz tajemniczych znaków (z qr kodami) i ukrytych opowieści o przyrodzie Warmii i Mazur. Będzie to przyrodnicza podróż przez trzy różne cywilizacje i ich postrzeganie przyrody wokół człowieka. Obowiązuje strój terenowy, dostosowany do pogody. Wybierz się sam lub z rodziną. Nawet w nocy (tylko weź latarkę)! Szczegóły i dalsze instrukcje: profesorskiegadanie.blogspot.com/2020/05/tajemnice-jeziora-pociduda-olsztynskie.html

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz