Kwiatowy obraz

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc 20
Forma warsztaty
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Rośliny do wykonania kwiatowych obrazów są suszone metodą zielnikową i zielarską. Do kartek kartonowych są przyklejanie za pomocą kleju, który po zaschnięciu staje się przezroczysty. W zależności od wieku uczestników rośliny dobieramy odpowiednie gatunki kwiatów. W trakcie warsztatów uczestnicy zajęć otrzymają materiał do wykonania kwiatowego obrazu.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz

 • 23 września

  • 13:00 - 13:45
   brak miejsc
 • 24 września

  • 12:00 - 12:45
   brak miejsc
 • 25 września

  • 09:00 - 09:45
   brak miejsc