Łapacze snów

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc 20
Forma warsztaty
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Łapacz snów to bardzo popularna ozdoba o charakterze etnicznym. Składa się ona z sieci wplecionej w okrąg wykonany z drewnianych pędów wierzby, ale także z w kształcie kropli wody i trójwymiarowe. Wewnątrz wpleciona spiralnie ku środkowi sieć. Amulet przyozdobiony jest piórami, koralikami, tasiemkami i innymi ozdobami. Łapacze snów zwykle wieszane nad łóżkiem lub przy wejściu do domu. W trakcie warsztatów uczestnicy wykonają swój łapacz snów, materiał zostanie wysłany do szkoły..

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz

 • 23 września

  • 12:00 - 12:45
   brak miejsc
 • 24 września

  • 11:00 - 11:45
   brak miejsc
 • 25 września

  • 11:00 - 11:45
   brak miejsc