jak rozpoznać iglaka?

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma warsztaty
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Podczas zajęć zostaną przestawione gatunki roślin iglastych najczęściej uprawiane w ogrodach przydomowych, zieleni miejskiej. Przyjrzymy się również poszczególnym elementom roślin, omówimy cechy morfologiczne wybranych gatunków i odmian. Poznamy takie gatunki jak: jodłę jednobarwną i koreańską, sosnę pospolitą i wejmutką, biotę wschodnią, cyprysik lawsona i groszkowy, żywotnik zachodni, jałowiec pospolity, sabiński i inne.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym na tydzień przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet lub Zoom.us w zależności od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do wyżej wymienionych usług może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC lub Zoom Video Communications Inc. oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz