Lepsza pamięć, szybkie czytanie i odstawy psychologii dla uczniów kl. 7-8. Warsztaty dla dzieci i rodziców - Akademia Nauki w Olsztynie

Celami zajęć Akademii jest nauczyć dzieci jak się uczyć oraz poprawić ich koncentrację, pamięć i tempo czytania ze zrozumieniem. Dzięki opanowaniu nawyków „naturalnego uczenia się”, nauka staje się łatwiejsza, daje więcej radości, a młodzi uczniowie zyskują większą pewność siebie w szkole. Dzięki treningom, dzieci sprawnie organizują materiał, którego się uczą, zaczynają biegle czytać oraz szybko zapamiętują potrzebne im informacje. Wprawiają się w robieniu uporządkowanych notatek, z których łatwiej powtarzać wiadomości. Rozwijają pamięć, dzięki czemu nauka wiersza, czy przygotowanie do klasówki zajmuje mniej czasu i jest przyjemniejsze. Osnowę programów Akademii tworzą tematy prezentujące dzieciom wiedzę o otaczającym świecie. Dzięki eksperymentom i doświadczeniom w Dziecku budzi się pasja poznawania i fascynacji światem, zadawania pytań, a co za tym idzie – samodzielnego uczenia się. Akademia Nauki w Olsztynie jest oddziałem największej w Polsce sieci edukacyjnej i oferuje kursy efektywnej nauki, szybkiego czytania, technik pamięciowych, matematyki i robotyki Lego. Absolwenci kursów Akademii należą do najlepszych uczniów w klasie, chętnie czytają, mają dobrą pamięć i koncentrację. Więcej o Akademii i jej ofercie dla szkół można znaleźć na http://www.efektywna-nauka.pl. Dla rodziców i uczniów klas 7-8 szkoły podstawowej.

Lokalizacja Biblioteka Uniwersytecka, ul. Oczapowskiego 12B, III piętro, sala 306,