Cynicy – ideałem człowieka jest pies - 8. Filozofia Filmowo "Rośliny - zwierzęta - ludzie"

Forma wykład

Wykład w ramach 8. Filozofii Filmowo". Wszystkie wydarzenia 8. Filozofii Filmowo będą odnosiły się do tematyki wzajemnych relacji pomiędzy światem przyrodniczym a człowiekiem, odbywa się ona bowiem pod tytułem "Rośliny – zwierzęta – ludzie". Do dyskusji o takich kwestiach, jak: człowiek wobec zwierząt, człowiek jako zwierzę, porozumienie międzygatunkowe, człowiek wobec roślin, człowiek jako roślina. zapraszamy uczniów szkół, studentów (także uniwersytetów trzeciego wieku), osoby dojrzałe, nauczycieli (filozofii, etyki, przyrody, biologii, plastyki, wiedzy o kulturze, wiedzy o społeczeństwie, geografii) i wychowawców.

Lokalizacja Sala kameralna pod Amfiteatrem im. Czesława Niemena (róg ulic Okopowej i Zamkowej)