DZIKIE KOPYTNE W LESIE - CO ROBIĄ GDY NIKT NIE PATRZY?

Przedział wiekowy 13-bez ograniczeń
Limit miejsc -

Czy marzyliście kiedyś o tym, aby podejrzeć życie leśnych zwierząt w ich naturalnym środowisku? Teraz macie wyjątkową okazję, aby stać się prawdziwymi badaczami przyrody dzięki naszym warsztatom z nagrywania leśnych zwierząt za pomocą fotopułapek i nie tylko! Dowiecie się również po co kopytnym poroże/rogi i czy jednakowo liczy się ono w życiu samic i samców? Dlaczego warto wziąć udział? 1. Odkrywanie nieznanego: Nauczycie się, jak rozpoznawać kopytne na podstawie poroża i jego cech morfologicznych, gdzie i kiedy wybrać się na poszukiwanie poroży 2. Praktyczne umiejętności: Zdobędziecie wiedzę na temat korzystania z fotopułapek, poznajcie techniki montażu i lokalizacji sprzętu, aby uchwycić niesamowite momenty z życia dzikich zwierząt, których nie można zobaczyć na co dzień. 3. Analiza i interpretacja: Dowiedzcie się, jak analizować i interpretować zarejestrowane materiały, aby lepiej zrozumieć zachowania zwierząt. 4. Spotkania z ekspertami: Nasi doświadczeni instruktorzy podzielą się swoją wiedzą i pasją do przyrody, odpowiadając na Wasze pytania i inspirując do dalszych badań.

Lokalizacja Wydział Rolnictwa i Leśnictwa, Katedra Leśnictwa i Ekologii Lasu, Plac Łódzki 2, sala seminaryjna, II piętro.

bez limitu miejsc

Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc nie jest wymagana.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.