Mózg na siłowni - wesołe zabawy rytmiczne z nietypowymi przyborami

Nasz mózg rozwija się tylko wtedy, gdy otrzymuje zadania wykraczające poza rutynowe aktywności. Doświadczenie sukcesu daje radość i zachęca do podejmowania dalszych Nasz mózg rozwija się tylko wtedy, gdy otrzymuje zadania wykraczające poza rutynowe aktywności. Doświadczenie sukcesu daje radość i zachęca do podejmowania dalszych wyzwań. Warto je zatem dawać dzieciom. Warsztaty stwarzają szansę na doskonalenie koordynacji wzrokowo – słuchowo – ruchowej, przekraczanie linii środkowej ciała (tak istotnej w edukacji szkolnej). Podczas proponowanych zabaw dzieci uczą się także uważności oraz współpracy z grupą. Ćwiczą również swoją koncentrację. To prawdziwy trening dla mózgu wzmacniany radością z dobrej zabawy – dzieci znakomicie się bawią przy odpowiednio dobranej muzyce nie dostrzegając, jak wiele pracy wykonały na rzecz własnego rozwoju. Na warsztaty zapraszamy dzieci kończące edukację przedszkolną (zerówka) i rozpoczynające pierwszą klasę szkoły podstawowej.

Lokalizacja Wydział Nauk Społecznych, ul. Warszawska 98, Sala Pracy Kreatywnej, parter