Warsztaty ekologiczno-plastyczne "Eko-widokówka z przesłaniem" wraz z wystawą fotografii pn. "Ogrody przyszkolne - w zgodzie z naturą"

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Forma warsztaty, wystawa

Katedra Architektury Krajobrazu wraz z Fundacją "W krajobrazie" zapraszają na kreatywne warsztaty ekologiczno-plastyczne pn." Eko-widokówka z przesłaniem". Stworzycie eko-widokówkę "z przesłaniem", którą potem będziecie mogli wysłać do najbliższych lub zachować jako pamiątkę. Pocztówki z motywami łąk kwietnych, nawołujące po życia w zgodzie z naturą stworzycie przy pomocy stempli, pieczątek, tuszy oraz kolorowych kredek. Warsztatom będzie towarzyszyła wystawa fotografii pn. "Ogrody przyszkolne - w zgodzie z naturą".

Lokalizacja Wydział Rolnictwa i Leśnictwa, Katedra Architektury Krajobrazu, ul. Prawocheńskiego 17, s. 13