Akademia Zdrowia, czyli Dzień Otwarty Szpitala Dziecięcego w Olsztynie

Limit miejsc -
Forma prezentacja, warsztaty

Dzieci będą miały okazję zobaczyć jak wygląda praca w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym, (warsztaty z zasad pierwszej pomocy, zakładanie gipsu). Dowiedzą się do czego służy rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy i aparat rtg. Sprawdzą ile trzeba mieć siły w płucach, by wykonać badanie spirometryczne. Wezmą udział w zabawach z fizjoterapeutami, medycznych zabawach plastycznych i zagadkach słownych. Wspólnie z dietetykiem ułożą zdrowy jadłospis, sprawdzą stan zębów w gabinecie stomatologicznym. Czeka ich również wizyta w poradni okulistycznej. Naszym gościom zaprezentujemy także wystawę sprzętu medycznego.

UWAGA! Zapisy wyłącznie telefonicznie w dniach 11-13.09.2023 r. w godz. 9-14 pod nr tel. 89 53-93-439 (grupy do III kl. szkoły podstawowej oraz przedszkolne)

Lokalizacja Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy w Olsztynie, ul. Żołnierska 18a

Zapisy w innym systemie
Rezerwacja w innym systemie