Tajemnice przyrody

Warsztaty malarsko-rysunkowe z wykorzystaniem farb akrylowych i flamastrów akrylowych na przygotowanym podkładzie zagruntowanym gesso. Temat będzie oscylował dookoła tajemnic przyrody i będzie przedstawiał owady, kwiaty, zioła, zwierzęta z warmińskich lasów łąk oraz legend. Dzieci będą malować i rysować po przygotowanym szkicu rysunkowym na neutralnym tle piękne pejzaże pełne zielonych łąk, błękitnych jezior i zaczarowanych lasów aby w pełni uwolnić ich wyobraźnię. Bardzo proszę o to by podczas tego fascynującego doświadczenia dzieci były w ubraniach, które można pobrudzić farbą. Warsztaty malarskie dla dzieci na temat przyrody to nie tylko świetna zabawa ale również doskonała okazja do nauki i rozwijania ich kreatywności.

Lokalizacja Wydział Sztuki, Instytut Sztuk Pięknych, ul. Szrajbera 11, sala 17