InformPack - Dać opakowaniom po żywności drugie życie

Przedział wiekowy 12+
Limit miejsc -

Zapraszamy do udziału w warsztatach i interaktywnej grze, która pomoże Wam sprawdzić jak radzicie sobie z prawidłową segregacją materiałów do pakowania żywności. Rozszyfrujecie symbole umieszczane przez producentów na opakowaniach i stworzycie własne torby na zakupy. Będziecie mogli podzielić się z nami swoją opinią na temat sposobów, w jaki chcielibyście aby informacje na temat zakupu, gospodarowania i utylizacji opakowań po żywności były Wam przekazywane. Wasza opinia jest cena, ponieważ pomoże naukowcom i producentom żywności opracować „skrojone na miarę” kampanie edukacyjne wspierające rozwój świadomości proekologicznej.

Lokalizacja Biblioteka Uniwersytecka, ul. Oczapowskiego 12 B, antresola, I piętro

bez limitu miejsc

Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc nie jest wymagana.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.