Gips w dobrej formie

Warsztaty gipsowe to najlepszy sposób na rozwijanie kreatywności i zdolności manualnych wśród dzieci. Dodatkowo uczą kreatywnego myślenia: jak wykonać odlew o odpowiednim kształcie oraz jak odpowiednio go pomalować, aby efekt był zadowalający i satysfakcjonujący zarazem. Wykonywanie odlewów wymaga skupienia i zaangażowania, ponadto, podczas malowania uzyskanego już odlewu, dziecko może wykazać się fantazją w dopieraniu wzorów, kolorów i struktur. Nasze zajęcia prowadzone są w oparciu o rozwijanie ich twórczości, wrażliwości i pokazanie, że gips to nie tylko materiał budowlany. Co nieco o gipsie nie tylko jako o materiale budowlanym dowiecie się na naszych warsztatach, podczas których, każde dziecko wykona dwa dowolne odlewy, maluje i ozdobi według indywidualnych preferencji.

Lokalizacja Wydział Geodezji, Inżynierii Przestrzennej i Budownictwa, Heweliusza 4, Pracownia Zapraw i Betonów sala 2.22