Kreatywne CV

Przedział wiekowy pow. 18

Tradycyjny, standardowy papierowy życiorys w którym kandydat do pracy opisywał swoje wykształcenie, doświadczenie zawodowe i zainteresowania powoli odchodzi w przeszłość. Jego miejsce w najszybciej rozwijających się branżach takich jak np. marketing, reklama, IT zajmuje niekonwencjonalna prezentacja kompetencji kandydata do pracy. „Kreatywne CV” to warsztaty dla osób poszukujących niestandardowego sposobu zaprezentowania swojego życiorysu. Na dwugodzinnych zajęciach uczestnicy poznają nowoczesne sposoby sporządzania życiorysu zawodowego, w tym VIDEO-życiorysu oraz będą mogli sporządzić swoje własne, niekonwencjonalne CV. Zajęcia poprowadzą doradcy zawodowi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Olsztynie posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu aktywnego poszukiwania pracy.

Lokalizacja Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, ul. Dybowskiego 11, sala dydaktyczna 2