Było sobie życie

Forma konkurs, warsztaty

Serdecznie zapraszamy na zajęcia pt. "Było sobie życie" organizowane przez członków Naukowego Koła Biochemii i Biotechnologii Zwierząt. Pokażemy Wam doświadczenia, które udowodnią, że wykrywanie składników budujących pożywienie, a następnie organizm może być bardzo proste. Samodzielnie wykonacie, pod okiem studentów, analizy laboratoryjne pozwalające rozróżnić aminokwasy, białka, cukry i tłuszcze. Przekonacie się, że takie doświadczenia mogą być proste i przyjemne. Być może staną się dla Was inspiracją do pogłębiania wiedzy w zakresie zdrowego odżywiania i stylu życia.

Lokalizacja Wydział Bioinżynierii Zwierząt, Katedra Biochemii i Biotechnologii Zwierząt; ul. Oczapowskiego 5 sale 221A, 221B, 227