Twoja Wolność Finansowa

Przedział wiekowy pow. 16

„Większość ludzi spędza swoje życie w pogoni za pensją, podwyżkami i pewną pracą na etacie.” powiedział kiedyś Kiyosaki. Bogatym nie jest ten, kto dużo zarabia, ale ten, kto osiągnął wolność finansową. Czym jest wolność finansowa, czy można wyrwać się z błędnego koła pracy na etacie, jak wykorzystać okazje rynkowe? Na te i wiele innych pytań znajdziecie odpowiedź na warsztatach "Twoja Wolność Finansowa". Warsztaty realizowane są w formie nowoczesnej gry edukacyjnej dotyczącej finansów osobistych oraz inwestowania. Dzięki edukacyjnej grze planszowej, poznacie jak inwestować używając różnych aktywów w konkretnym celu - osiągnięciu wolności finansowej. Pamiętaj - poznawanie rynkowych reguł i zasad nie musi być nudne!

Lokalizacja Wydział Nauk Ekonomicznych, Katedra Finansów, ul. Oczapowskiego 4, sala 341