„Nauka w grze – interakcje w plenerze”

Przedział wiekowy pow. 16
Forma konkurs, prezentacja, warsztaty

„Nauka w grze – interakcje w plenerze” to edukacja powiązana z zabawą z wykorzystaniem gier interaktywnych. W ramach warsztatów odbędą się rozgrywki, których celem jest odkrywanie przyrody i walorów turystycznych. Wrażeń dostarczą Wam: pościg, potyczki, przeskok, przeżycie i postęp, bo to podstawa dobrej rozrywki. Zapoznacie się z aplikacją do tworzenia gier i będziecie mogli udostępnić online własne propozycje. Pamiętajcie o elementach „nauki poprzez zabawę”, wyzwaniach budujących zaangażowanie i zachęceniu do rywalizacji, żeby wszystkich graczy uniosły emocje. Wasze pomysły zostaną ocenione – najlepszy projekt kreatywnej gry zasłuży na nagrodę!

Lokalizacja Wydział Rolnictwa i Leśnictwa, ul. Prawocheńskiego 21 - IIp. sala projektowa