Pływaj na sucho

Przedział wiekowy pow. 18
Limit miejsc -
Forma konkurs, pokaz

Podczas instruktarzu połączonego z zawodami na ergometrze wioślarskim dowiecie się, jakie są korzyści zdrowotne wynikające z wiosłowania na ergometrze a także jakie są możliwości trenowania tego sportu na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Dodatkowo będziecie mogli zbadać skład ciała przy użyciu profesjonalnego sprzętu InBody 270. Dla zwycięzców nagrody a dla wszystkich przybyłych drobny poczęstunek (wręczanie nagród na zakończenie imprezy tj. 22.09.2023r. o godzinie 17.45). Zawody odbędą się na dystansie 500m w dwóch kategoriach wagowych dla każdej płci (waga lekka kobiet <62.5kg, mężczyzn <76kg). Przychodzisz kiedy chcesz, gdyż zawody mają charakter korespondencyjny a instruktaż i trening mają formę indywidualnych konsultacji. Zapraszamy, ergometr nie gryzie :)
Preferowane wcześniejsze zgłoszenie udziału pod linkiem: https://forms.gle/WfDVD1WAFocsZ4xbA

Lokalizacja Pływalnia Uniwersytecka, ul. Tuwima 9

bez limitu miejsc
      bez limitu miejsc

Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc nie jest wymagana.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.