Spektakl "Słońce Kopernika"

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Forma pokaz

"Wstrzymał Słońce, ruszył Ziemię. Polskie go wydało plemię". Niesamowita historia Mikołaja Kopernika, jednego z najsłynniejszych Polaków, człowieka, który zrewolucjonizował naukę i myślenie o wszechświecie, opowiedziana przez aktorów Teatru Kamienica.
Zapraszamy młodych adeptów kosmos, i nie tylko, do ekscytująco dalekiej podróży w czasie i przestrzeni. Uwolnij dziecięcą fantazję, sięgnij gwiazd i odkryj odległe galaktyki! Pasy zapięte?

Spektakl to edukacyjno-muzyczna opowieść o życiu i marzeniach Mikołaja Kopernika. Lekki, wierszowany tekst, wesołe piosenki i atrakcyjne projekcje multimedialne przybliżą młodym Widzom skomplikowany świat nauki. Na własne oczy zobaczycie, jak Mikołaj Kopernik zatrzymał Słońce i ruszył Ziemię.

Lokalizacja Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, ul. Dybowskiego 11, sala Kongresowa