Wystawa mobilna „Zmysł”

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc -
Forma pokaz, prezentacja, wystawa

Wystawa „Zmysł” w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym UWM (godz. 8:00-18:00) to interaktywne doświadczenia ukazujące zmysły posiadane przez człowieka. Wystawa została w całości zaprojektowana i wykonana przez firmę Eksponator P. Chalimoniuk. Wystawa składa się z 11 eksponatów interaktywnych, które w atrakcyjny sposób przedstawiają zmysły człowieka. Osoby zwiedzające wystawę będą miały szansę ocenić swój zakres wzroku, rozpoznać niewidzialny przedmiot, odgadnąć co to za zapach, sprawdzić zakres swojego słuchu. Wystawa dzięki swojej tematyce oraz budowie w wysokim stopniu angażuje zwiedzających do eksperymentowania i odkrywania ciekawych zagadnień. Eksponaty zawierają opisy podstawowe w języku polskim i angielskim. W eksponatach zainstalowane są również karty z dodatkowym, rozszerzonym opisem szczegółowo wyjaśniającym dane zagadnienie.

Lokalizacja Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe, ul. Dybowskiego 11, parter hol

bez limitu miejsc

Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc nie jest wymagana.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.