Kto rządzi światem biznesu? Słów kilka o korporacjach transnarodowych

Przedział wiekowy 13-18
Limit miejsc -
Forma wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Przynajmniej jeden produkt, z którego dziś skorzystaliśmy został wyprodukowany przez jedną z największych światowych firm. Produkty te – od żywności, przez środki czystości, elektronikę, aż po samochody - towarzyszą nam każdego dnia, są znane i rozpoznawalne na całym świecie. Roczne przychody największych korporacji transnarodowych przewyższają dochód narodowy niejednego współczesnego państwa. Jakie są tego ekonomiczne konsekwencje? Kto korzysta, a kto traci na działalności korporacji transnarodowych? Na te i podobne pytania spróbujemy odpowiedzieć sobie podczas zdalnych warsztatów, na które zapraszamy w imieniu Katedry Teorii Ekonomii. Spotkanie odbędzie się na platformie Google Meet.

Link do spotkania: https://meet.google.com/hcx-xnva-wyg

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz

  • 23 września

    • 10:00 - 10:45
      bez limitu miejsc

Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc nie jest wymagana.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.