Warmia - moja Mała Ojczyzna

Przedział wiekowy 0-18
Limit miejsc 25
Forma prezentacja, warsztaty, wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Chcesz dowiedzieć się czym jest Mała Ojczyzna? Jaki jest rys historyczny i kulturowy Warmii? Jakie są tutaj panujące zwyczaje i tradycje? Co to jest Warnijsko godka? Chcesz spróbować swoich sił i powiedzieć coś w gwarze warmińskiej? Zapraszamy chętne dzieci do poznania historii regionu Warmii, tradycji, zwyczajów i strojów ludowych a także do spróbowania swoich sił podczas czytania fragmentów Elementarza warmińskiego. Zapraszamy

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz

  • 21 września

  • 22 września

    • 08:00 - 08:45
      brak miejsc
    • 09:00 - 09:45
      brak miejsc
    • dostępnych miejsc: 12
  • 23 września

    • 08:00 - 08:45
      brak miejsc
    • 09:00 - 09:45
      brak miejsc
    • 10:00 - 10:45
      brak miejsc