(Nie)porozumienia bez granic. Bariery w komunikacji międzykulturowej.

Przedział wiekowy 13-bez ograniczeń
Limit miejsc -
Forma prezentacja, wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Przy spotkaniu z przedstawicielami innych kultur najtrudniejsze wydaje się nam przełamanie bariery językowej. Przecież bez znajomości języka rozmówcy trudno nam sobie wyobrazić skuteczną komunikację międzykulturową. Ale czy to jedyna przeszkoda w komunikacji? Jakie jeszcze mogą być przyczyny niepowodzeń komunikacyjnych? Czy możliwe są nieporozumienia pomiędzy ludźmi posługujących się tym samym językiem, ale pochodzącymi z różnych krajów? Te i inne problemy z zakresu komunikacji międzykulturowej poruszymy w trakcie naszego wykładu.

Link do spotkania: https://meet.google.com/qiq-aggo-jjj

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz

  • 22 września

    • 10:00 - 10:45
      bez limitu miejsc

Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc nie jest wymagana.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.