Krajobrazy świata

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc -
Forma wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Prezentacja mniej i bardziej znanych obiektów turystycznych z różnych kontynentów. Podczas wirtualnej wycieczki odwiedzimy m. in. Seszele, Singapur, Chile, Kenię, Togo, Malezję, Wielką Brytanię, Boliwię, Maltę i Islandię. Przedstawię wybrane informacje o sposobie życia, kuchni, turystyce, ochronie dziedzictwa kulturowego. Zaprezentuję wybrane obiekty z listy światowego dziedzictwa UNESCO. Wykład skierowany jest przede wszystkim do uczniów szkół średnich.

Link do spotkania: https://meet.google.com/anz-rgbp-sfn

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz

 • 22 września

  • 12:40 - 13:25
   brak miejsc
  • 13:35 - 14:20
   brak miejsc
  • 14:25 - 15:10
   brak miejsc

Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc nie jest wymagana.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.