„Gramy w zielone”

Przedział wiekowy 13-18
Limit miejsc 10
Forma konkurs, pokaz, warsztaty
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

„Gramy w zielone” to warsztaty przyrodniczo-edukacyjne, na których poznacie ciekawostki o różnych gatunkach roślin i zwierząt, które za pomocą aplikacji możecie odkryć w plenerze. Na początek poczujecie emocje podczas wspólnych rozgrywek online, a następnie stworzycie własną grę, podążając tropem bioróżnorodności i ochrony przyrody. Może zainspiruje Was „łąka kwietna” albo „tajemniczy las”? Zaprezentujcie graczom znane Wam osobliwości przyrodnicze. Na podstawie stworzonego zestawu zadań pełnego pomysłowych wyzwań z elementami grywalizacji, sami wybierzecie zwycięzcę. Najlepsze gry zostaną nagrodzone, powodzenia!

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz

 • 23 września

  • 15:00 - 15:45
   brak miejsc
  • 16:00 - 16:45
   brak miejsc
  • 17:00 - 17:45
   brak miejsc