„Nauka w grze – interakcje w plenerze”

Przedział wiekowy 13-18
Limit miejsc 10
Forma konkurs, pokaz, warsztaty
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

„Nauka w grze – interakcje w plenerze” to edukacja powiązana z zabawą z wykorzystaniem gier interaktywnych. W ramach warsztatów odbędą się rozgrywki online, których celem jest odkrywanie przyrody i walorów turystycznych. Wrażeń dostarczą Wam: pościg, potyczki, przeskok, przeżycie i postęp, bo to podstawa dobrej rozrywki. Zapoznacie się z aplikacją do tworzenia gier i będziecie mogli udostępnić online własne propozycje. Pamiętajcie o elementach „nauki poprzez zabawę”, wyzwaniach budujących zaangażowanie i możliwościach rywalizacji, żeby wszystkich graczy uniosły emocje. Wasze pomysły zostaną wspólnie ocenione przez uczestników warsztatów – na projekty kreatywnych gier czekają nagrody!

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz

 • 21 września

  • 15:00 - 15:45
   brak miejsc
  • 16:00 - 16:45
   brak miejsc
  • 17:00 - 17:45
   brak miejsc
 • 22 września

  • 15:00 - 15:45
   brak miejsc
  • 16:00 - 16:45
   brak miejsc
  • 17:00 - 17:45
   brak miejsc