Język w biznesie (polski, niemiecki, angielski, rosyjski)

Przedział wiekowy pow. 16
Limit miejsc -
Forma prezentacja
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Współczesny świat postrzegany jest jako globalna wioska. Ten ogromny świat jest na wyciągnięcie ręki, a może właśnie bardziej na wyciągnięcie języka. Dziś każdy z każdym może rozmawiać, jeśli rozumie język. Warunkiem skutecznej komunikacji w każdej sferze życia jest umiejętność posługiwania się językami obcymi. Znajomość języków obcych pozwala doświadczać innych kultur bez bariery językowej. Znajomość języków obcych bywa niezbędna również w życiu zawodowym człowieka. Właśnie umiejętność posługiwania się językiem obcym, a jeszcze lepiej językami obcymi bardzo często wpływa na skuteczność negocjacji i powodzenie w biznesie. Czasem drobne subtelności językowe bywają decydujące w zrozumieniu obcego tekstu. Znajomość każdego języka w biznesie jest umiejętnością praktyczna. Czym zatem jest język w biznesie, czy języki obce w biznesie funkcjonują na podobnych zasadach, czy znajomość języków obcych przygotowuje do pracy w firmach prowadzących działalność na globalnym rynku produktów i usług, w instytucjach samorządowych, administracji, biurach podróży czy instytucjach kultury? Czy języka w biznesie należy uczyć się inaczej? Czy są podobieństwa między językami obcymi w biznesie? Na te i może inne pytania odpowiedzi będzie można znaleźć w prezentacji: Język w biznesie (polski, angielski, niemiecki, rosyjski).

Link do wydarzenia: 

Środa, 21 września · 10:00–11:00am https://meet.google.com/zss-nmoi-jbc

Czwartek, 22 września · 11:00am–12:00pm https://meet.google.com/sps-kvez-vdz

Piątek, 23 września · 11:30am–12:30pm : https://meet.google.com/jye-dkui-yyw 

 

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz

 • 21 września

  • 10:00 - 10:30
   bez limitu miejsc
 • 22 września

  • 11:00 - 11:30
   bez limitu miejsc
 • 23 września

  • 11:30 - 12:00
   bez limitu miejsc

Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc nie jest wymagana.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.