Sztuka cyfrowa jako nowa forma wyrazu artystycznego

Przedział wiekowy 13-bez ograniczeń
Limit miejsc -
Forma prezentacja
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Rozwój technologii cyfrowych pozwala na tworzenie nowych form wyrazu artystycznego, zupełnie odmiennych od malarstwa czy rysunku tradycyjnego. Nowe możliwości jakie dają programy graficzne pozwalają na tworzenie zupełnie nowych dzieł nie dostępnych technikami tradycyjnymi. Celem prezentacji jest przedstawienie możliwości wykorzystania oprogramowania komputerowego do tworzenia sztuki. W prezentacji wykorzystane zostanie oprogramowanie graficzne firmy Adobe, pozwalające na tworzenie rzeczywistości alternatywnej.

Link do spotkania: https://meet.google.com/dzc-bpuj-pxk

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz

 • 21 września

  • 15:15 - 16:00
   bez limitu miejsc
 • 22 września

  • 15:15 - 16:00
   bez limitu miejsc
 • 23 września

  • 15:15 - 16:00
   bez limitu miejsc

Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc nie jest wymagana.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.