"Pragnę żyć zdrowo, więc... JEM KOLOROWO"

Przedział wiekowy 8-12
Limit miejsc -
Forma prezentacja
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Ogromna różnorodność dostępnych owoców i warzyw daje nam, konsumentom, możliwość komponowania diety zaspokajającej potrzeby naszego organizmu, a jednocześnie mającej charakter prewencyjny w odniesieniu do chorób XXI wieku. W ramach prezentacji omówione zostaną poszczególne grupy owoców i warzyw o podobnym wybarwieniu, wynikającym z zawartości naturalnych barwników, które oprócz tego, iż charakteryzują się atrakcyjnymi walorami organoleptycznymi, wspomagają nasze zdrowie. Ponadto prowadzący przedstawią możliwości przygotowania zdrowych przekąsek na drugie śniadanie w szkole, bądź rodzinny piknik w plenerze.

Link do spotkania: 

https://meet.google.com/jzq-orjv-zqk

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz

 • 22 września

  • 08:30 - 09:15
   bez limitu miejsc
  • 10:30 - 11:15
   bez limitu miejsc
  • 12:30 - 13:15
   bez limitu miejsc

Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc nie jest wymagana.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.