Czym kierują się mordercy, czyli neurobiologiczne podłoże zbrodni

Przedział wiekowy pow. 16
Limit miejsc -
Forma wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Już od 1888 roku, odkąd Anglią wstrząsnęły okrutne zbrodnie Kuby Rozpruwacza, wielu badaczy umysłu zadawało sobie pytanie dotyczące motywu zbrodni. Zakamarki umysłu skrywają wiele niewyjaśnionych tajemnic, które warto wyjaśnić i już dziś możemy powiedzieć o nich więcej niż ówcześni XIX wieczni Anglicy. O tym, gdzie skrywane jest okrucieństwo, oraz to dlaczego Ted Bundy, czy też Ed Kemper popełnili czyny, które popełnili, dowiesz się podczas wykładu on-line pt. „Czym kierują się mordercy, czyli neurobiologiczne podłoże zbrodni”.

Link do spotkania: https://meet.google.com/quj-qrry-dqq 

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz

 • 21 września

  • 10:00 - 10:45
   brak miejsc
  • 11:00 - 11:45
   brak miejsc
  • 12:00 - 12:45
   brak miejsc

Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc nie jest wymagana.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.