Warsztaty szybkiego czytania, technik zapamiętywania i rozwoju kompetencji dla uczniów szkół średnich i kl. 8 SP

Przedział wiekowy 13-bez ograniczeń

Zapraszamy na warsztaty dla młodzieży i dorosłych. Dowiesz się: Jak stać się „debeściakiem” i wyróżnić się wśród rówieśników? Nastolatkowie mają silną potrzebę bycia skutecznym, zaznaczenia swojej indywidualności i opinii. Na kursie będą mogli wzmocnić swoje możliwości, wypracować wizerunek, kontrolować emocje i „mowę ciała”. Zajęcia nieraz przeradzają się w dyskusje, podczas których mogą bez obaw mówić o swoich poglądach, uczyć się wyrażania opinii, uzasadniania argumentów. Techniki szybkiego czytania i wzmocnienia pamięci pomogą im opanować materiał szkolny. Fakt, że stają się coraz bardziej skuteczni w nauce, daje im siłę, motywację i wzmacnia pewność siebie. Poznanie technik efektywnej nauki otwiera im drogę do najlepszych szkół średnich. Wyniki niektórych kursantów Akademii np. w zapamiętywaniu, plasują się na poziomie mistrzów świata. I wcale nie trzeba być wyjątkowo zdolnym, aby do nich dołączyć. Warsztaty poprowadzi trener Akademia efektywna-nauka.pl oferującej kursu dla małych i dużych dzieci. Absolwenci kursów Akademii odnoszą sukcesy nauce lub pracy. Mają wytrenowaną pamięć, szybko czytają ze zrozumieniem, „ogarniają” otaczający je świat. Więcej dowiesz się na www.efektywna-nauka.pl. Zgłoszenia indywidualne. Nie odpowiednie dla zorganizowanych grup.

Lokalizacja Biblioteka Uniwersytecka, ul. Oczapowskiego 12B, III piętro, sala 307