Nudna i obłudna, czyli 3 oblicza statystyki

Przedział wiekowy pow. 16
Limit miejsc -
Forma wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Podczas zajęć w formie wykładu dowiecie się, do czego jest i może być wykorzystywana statystyka. Zarówno w kontekście pozytywnym, negatywnym jak i...zabawnym. Poznacie również kilku prostych sposobów jak bronić się przed możliwymi manipulacjami wynikających z umiejętnego pokazania statystyk i odwoływania się do norm.

Link do wydarzenia: https://teams.microsoft.com/l/team/19%3akB5IsX8VG9cxuWDvGIttUFpP1ovJwfECWGHpXquIln01%40thread.tacv2/conversations?groupId=be8b8772-b810-498a-a440-486d38bf673a&tenantId=258bd77a-7bbb-44db-855d-0833ab813c1b

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz

  • 22 września

    • 07:00 - 07:45
      brak miejsc

Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc nie jest wymagana.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.