Vademecum turysty

Przedział wiekowy pow. 16
Limit miejsc -
Forma prezentacja, warsztaty
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Warsztaty z prezentacją, podczas których poznacie możliwości tańszego, lepszego i bardziej sprawnego podróżowania. Dowiecie się: - gdzie szukać informacji o okazjach, - co sprawdzić przed wyjazdem lub wylotem, - jak szukać atrakcji dla siebie, - jak orientować się w terenie i wiele innych informacji. Czy jesteś początkującym turystą, czy obieżyświatem, znajdziesz coś dla siebie. Mile widziane pytania ;)

Link do spotkania: https://meet.google.com/htd-vmfr-yiu

 

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz

 • 21 września

  • 07:00 - 07:45
   brak miejsc
 • 23 września

  • 07:00 - 07:45
   brak miejsc

Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc nie jest wymagana.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.