Tajemnice zakochanego mózgu

Przedział wiekowy 13-bez ograniczeń
Limit miejsc -
Forma wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Czy wiemy, dlaczego niektórzy „umierają z miłości”, a inni „czują motyle w brzuchu”. Czy miłość jest zlokalizowana w mózgu? Na wykładzie postaramy odpowiedzieć sobie na pytania - jaką rolę pełni mózg w powstawaniu uczucia miłości, dlaczego tak ważny jest układ nagrody, czym jest uczuciowa sieć neuronalna oraz co łączy hormony i czekoladki? Sprawdzimy też jak kochają zwierzęta.

Link do wydarzenia: https://meet.google.com/tga-soxu-tzd

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz

 • 21 września

  • 10:00 - 10:45
   brak miejsc
 • 22 września

  • 10:00 - 10:45
   brak miejsc
 • 23 września

  • 10:00 - 10:45
   brak miejsc

Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc nie jest wymagana.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.