Kolorowy i fascynujący świat mikroorganizmów

Przedział wiekowy pow. 8
Limit miejsc -
Forma pokaz
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Jeśli chcesz poznać fascynujący i kolorowy świat mikroorganizmów, które potrafią świecić, "malują obrazy", tworzą niesamowite struktury w przyrodzie oraz zobaczyć jakie i ile bakterii jest w wodzie pitnej, jeziornej, glebie czy w różnych produktach, które spożywamy i jaki wpływ mają one na nasz organizm to zapraszamy na pokaz tego mikroświata drobnoustrojów.

Link do spotkania: 

https://meet.google.com/ptv-ecsx-igs

 

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz

 • 21 września

  • 08:00 - 08:45
   brak miejsc
  • 09:00 - 09:45
   brak miejsc
  • 10:00 - 10:45
   brak miejsc

Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc nie jest wymagana.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.