Przygody chruścika Niprzyrówki

Przedział wiekowy pow. 8
Limit miejsc -
Forma wycieczka
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Wycieczka online z tekstowymi i wideo opowieściami o przyrodzie, o niezwykłych zwierzętach, roślinach, grzybach i ekosystemach wodno-błotnych a także o procesach ekologicznych i ewolucyjnych. Oprowadzać będzie chruścik Niprzyrówka rzeczna (rzadki gatunek zagrożony wymarciem, żyjący m.in, w rzece Łynie. Dowiedzieć się będzie można o tym gdzie spotkać można palce umarlaka, do czego służy Czarcie żebro, co robią sysydlaczki, do czego wykorzystywano muszle skójki gruboskorupkowej i ile ona żyje lat, gdzie można spotkać dziwogłówkę wiosenną i skąd się biorą raki-nieboraki. W wyciecze pomocna będzie karta dostępu z szyfrem, którą otrzymają osoby, zapisujące się na zajęcia-wycieczkę. Link do prezentacji on-line: https://view.genial.ly/630ce8034a5b990011271472.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz

 • 21 września

  • 08:00 - 22:00
   brak miejsc
 • 22 września

  • 08:00 - 22:00
   brak miejsc
 • 23 września

  • 08:00 - 22:00
   brak miejsc

Wstęp wolny. Rezerwacja miejsc nie jest wymagana.

Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.