Jestem tłumaczem - co to znaczy?

Przedział wiekowy 13-bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Tłumacz - o tym zawodzie słyszeliśmy wszyscy. To ktoś, kto pomaga nam się porozumieć z rozmówcą, którego języka nie znamy. Wiemy, że tłumacz zna doskonale dwa języki (jednym z nich może być jego język ojczysty). Ale czy to wystarczy? Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej o pracy tłumacza, opowiem Ci o niej. Dowiesz się, co trzeba umieć i wiedzieć, jakie radości i problemy spotykają nas podczas pracy. A może myślisz o tym, żeby zostać tłumaczem? Porozmawiamy o tym, jak się do tego przygotować.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz