Po co nam wspólna waluta?

Forma warsztaty
Warunkiem uczestnictwa w zajęciach bezpośrednich jest przekazanie organizatorowi podpisanego oświadczenia (przed ich rozpoczęciem): Oświadczenie o stanie zdrowia (PDF)

Po co nam wspólna waluta? Co to są kursy walutowe? Sprawdź się jako przedsiębiorca działający na rynku europejskim. Wejdź w rolę przedsiębiorców z różnych krajów. Każdy uczestnik dostaje indywidualne zadanie do wykonania wymagające posługiwania się różnymi walutami oraz zestaw rekwizytów umożliwiających wykonanie tego zadania. Partnerami w tych międzynarodowych transakcjach są inni uczestnicy. Uczniowie korzystają z materiałów i rekwizytów przygotowanych przez pracowników Wydziału Nauk Ekonomicznych, jak również z pomocy naszych naukowców. Aby warsztaty się odbyły musi się zebrać grupa co najmniej 5 osób, klasę liczniejszą niż 15 osób możemy podzielić na dwie mniejsze grupy.

Lokalizacja Wydział Nauk Ekonomicznych, Katedra Makroekonomii, ul. Prawocheńskiego 19, sala 206