Warsztaty szybkiego czytania, technik pamięciowych i efektywnej nauki dla uczniów klas 3-4

Forma warsztaty
Warunkiem uczestnictwa w zajęciach bezpośrednich jest przekazanie organizatorowi podpisanego oświadczenia (przed ich rozpoczęciem): Oświadczenie o stanie zdrowia (PDF)

Atrakcyjne miejsca, postacie i zdarzenia w Europie zachęcają, aby dzieci dały upust swoim talentom i odkryły nowe zainteresowania. Bogaty i fascynujący program zajęć obejmujący eksperymenty naukowe i magiczne sztuczki, zachęca do uczenia się i polubienia przedmiotów ścisłych. Zagadki logiczne, sudoku, kakuro oraz zabawy z kostkami poprawiają koncentrację i pamięć. W programie kursu oprócz treningu sprawnego czytania znajdą się także zasady robienia przejrzystych notatek oraz adekwatne do wieku techniki przyswajania wiedzy. Nie zabraknie technik relaksacyjnych i okazji do integracji grupy w przyjaznej atmosferze. Efekt? Lepsze oceny, nowi przyjaciele, odkrycie nowych pasji.

Lokalizacja Biblioteka Uniwersytecka, ul. Oczapowskiego 12B, III piętro, sala 306,