Astronomia Dla Najmłodszych

Przedział wiekowy 0-12
Limit miejsc 100
Forma pokaz, prezentacja, wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Astronomia, jak właściwie każda dziedzina nauki, może się wydawać bardzo skomplikowana. I oczywiście w pewnych aspektach faktycznie taka jest. Jednakże nie oznacza to, że nie istnieją zagadnienia, którymi mogłyby zająć się uczniowie przedszkoli czy młodszych klas szkoły podstawowej – dowodem na to jest funkcjonujący przy Olsztyńskim Planetarium i Obserwatorium Astronomicznym  Klub Młodego Astronoma. W ramach naszego wirtualnego spotkania, koordynatorka tego Klubu, przedstawi szereg aktywności astronomicznych, które można wykonać w domowym zaciszu.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz