"Oberek, Mazur - ogarnij to!" Nasze dziedzictwo - Polskie Tańce Narodowe

Przedział wiekowy 13-bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma prezentacja
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

„Oberek, Mazur – ogarnij to!” - nasze dziedzictwo - Polskie Tańce Narodowe. Uczestnicząc w prezentacji Zespołu Pieśni i Tańca UWM "Kortowo" poznasz genezę i charakterystykę pięciu Polskich Tańców Narodowych pod względem tanecznym oraz muzycznym. Dowiesz się o ich prezentacji tradycyjnej na scenie oraz w nowej ciekawej formie, prezentowanej podczas Turniejów Polskich Tańców Narodowych w formie towarzyskiej. Poznasz i zobaczysz piękne stroje, w których najczęściej tańczone są Polskie Tańce Narodowe, a dodatkowo zaprezentujemy nasz regionalny strój warmiński. Podczas prezentacji dowiesz się również wielu ciekawostek z życia "Kortowa", co przybliży Ci ideę kultywowania polskiej kultury ludowej i narodowej. Zapraszamy, będzie ciekawie i kolorowo!

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz