Roślinne czyste kultury

Przedział wiekowy bez ograniczeń
Limit miejsc 100
Forma pokaz
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Co to są roślinne czyste kultury? W jakim sensie są czyste? Jak zapewnia się tę ich czystość i jak się je w ogóle prowadzi? Jak to jest że komórki organizmów tkankowych zachowują się czasem jakby były prostymi drobnoustrojami? Do czego takie kultury (hodowle) mogą się przydać? Czy dałoby się prowadzić je w domu? Zapraszamy na wirtualne spotkanie, które dostarczy odpowiedzi na te pytania.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz