Odkrywamy magię świata przyrody

Przedział wiekowy pow. 8
Forma pokaz, prezentacja, warsztaty, wykład
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Odkrywamy magię świata przyrody - Warsztaty dla uczniów szkoły podstawowej. Podczas warsztatów dowiecie się jakie zjawiska i cuda możemy na co dzień zaobserwować we własnym domu, i nie tylko... Zobaczycie jak powstaje smog, co może zdziałać zwykła woda, jakie magiczne właściwości mają dostępne w domowej kuchni produkty. Sami - na własne oczy i własnymi zmysłami zobaczycie oraz sprawdzicie pod okiem prowadzących zaplanowane dla Was i przygotowane doświadczenia z zakresu chemii, fizyki i szeroko pojętego świata przyrody. Każdego dnia zajęcia będą w stronę jednej z wybranych dziedzin nauki - np w stronę chemii (22.09), fizyki (23.09) lub biologii (24.09).

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.