Jak to działa? – tajniki organizmu zwierzęcego na wesoło

Przedział wiekowy 0-12
Limit miejsc 100
Forma pokaz, prezentacja, warsztaty
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

W trakcie zajęć będą przeprowadzane eksperymenty wyjaśniające funkcjonowanie organizmu zwierzęcego. A wśród nich m.in.: Czy te oczy mogą kłamać? – iluzje optyczne; Sprawdź czy potrafisz? – Możliwości ciała; Jak głęboko oddychasz? – wariacje z akwarium; Zwariowane mleko; Skaczące jajko. Zdalna forma warsztatów nie odbierze Wam zabawy. Wykorzystując to co macie w domu i przedstawione przez nas materiały, możecie razem z nami przeprowadzić eksperymenty. Nauka jest niesamowita! Przekonajcie się sami. Wykonawcy: Naukowe Koło Biotechnologów, Koło Naukowe Exon

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz