Biochemia dziecinnie prosta

Przedział wiekowy 13-18
Limit miejsc 100
Forma pokaz, prezentacja
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

Naukowe Koło Biochemii i Biotechnologii Zwierząt serdecznie zaprasza na zajęcia on-line pt. ,,Biochemia dziecinnie prosta". Pokażemy jak duże znaczenie ma biochemia oraz jak często stykamy się z nią w codziennym życiu. Mamy nadzieję, że będzie to dla Was fantastyczna przygoda, dzięki której nauczycie się czegoś nowego, a jednocześnie dobra zabawa, co udowodni, że nauka jaką jest biochemia faktycznie może być dziecinnie prosta. Opowiemy o aminokwasach, białkach i tłuszczach, a także przeprowadzimy ciekawe doświadczenia laboratoryjne.

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz