„Tajemnice Kortowa – gramy na wesoło”

Przedział wiekowy pow. 16
Limit miejsc 15
Forma konkurs, prezentacja, warsztaty
Zajęcia w formie zdalnej (webinar/wideokonferencja).
Udział w zajęciach wymaga urządzenia (komputer, smartfon, tablet) z dostępem do internetu oraz kamerką wideo i mikrofonem.

„Tajemnice Kortowa – gramy na wesoło” to warsztaty dla przyszłych studentów UWM w Olsztynie i absolwentów uczelni, którzy poczują dreszcz emocji podczas interaktywnych rozgrywek. Wspólnie zagramy online, aby odkryć tajemniczą historię Kortowa i odwiedzić ulubione miejsca studenckich rozrywek oraz poznać ciekawostki o różnych wydziałach i kierunkach studiów oraz atrakcje stolicy Warmii. Chcesz się naprawdę dobrze bawić? Stwórz własną propozycję gry w miasteczku studenckim lub na terenie Olsztyna przy pomocy zaprezentowanej na warsztatach aplikacji. Udostępnij swój projekt innym graczom, a razem zdecydujecie, który pomysł zasługuje na nagrodę. Powodzenia!

Identyfikator spotkania zostanie udostępniony osobom zapisanym 24 godziny przed planowanymi zajęciami w zakładce "Moje rezerwacje" na koncie użytkownika na stronie Olsztyńskich Dni Nauki i Sztuki.

Zajęcia odbędą się przy wykorzystaniu platformy komunikacji wideo Google Meet. Limit miejsc na poszczególne webinary zależny będzie od dostępnych zasobów technicznych.
Dostęp do usługi Google Meet może wymagać założenia konta przez uczestnika, zaakceptowania regulaminu oraz polityki prywatności firmy Google LLC oraz zainstalowania odpowiedniego oprogramowania dostarczanego przez usługodawcę.

Wyłączenia odpowiedzialności:
Organizator nie odpowiada za jakość połączenia wideo i audio między uczestnikiem zajęć a wyżej wymienionymi usługami.
Organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie.

Terminarz